چاپ این مطلب نشست مشترک عضو هیئت مدیره و دبیرکل جامعه صنعت کفش ایران با هیئت مدیره شرکت تعاونی سرزمین کفش

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : لشکری همینطور به نقش تعاونی‌ها در اقتصاد اشاره کرد و افزود: قرار بود سهم تعاونی در اقتصاد مرزوب... با عنوان : چاپ این مطلب نشست مشترک عضو هیئت مدیره و دبیرکل جامعه صنعت کفش ایران با هیئت مدیره شرکت تعاونی سرزمین کفش بخوانید :

لشکری همینطور به نقش تعاونی‌ها در اقتصاد اشاره کرد و افزود: قرار بود سهم تعاونی در اقتصاد مرزوبوم حدود بیست و پنج درصد باشد که عملا این سهم محقق نشده می باشد و این موضوع نشان از آن دارد که از ظرفیت‌های بخش تعاونی به فعلیت نرسیده است و پتانسیل کاری متعددی در این موضوع وجود دارااست که لازمه برد در آن نیز انضباط، انضباط و انضباط هست . 
در ادامه علی محققی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در جامعه صنعت کفش جمهوری اسلامی ایران راجع به حمایت از تعاونی گفت: خوشبختانه یکی از مسائلی که در جلسه اخیر هیئت مدیره جامعه مطرح شد، مسئله پایلوت قراردادن طرح توسعه تعاونی بعنوان یک عدد از سه طرح جهت ارائه به وزارت عمل برای به کار گیری از ظرفیت‌های طرح تکاپو بود و خود این موضوع برای اعضای تعاونی موجب دلگرمی و ایجاد انگیزه میباشد . 
در این جلسه محمد امین قلم‌بر، اجراکننده طرح پاداش ملی زنجیره صنعت کیف، کفش، چرم و صنعت های وابسته نیز گزارشی را از فرآیند اجرایی این پروژه ارائه نمود و از تولیدکنندگان عضو تعاونی هم دعوت کرد تا در این اتفاق افتاد ملی حضور داشته باشند . 
در پایان این گردهمایی مقرر شد دو قضیه ارائه گردش فعالیت تعاونی به کارگروه سوق دهی صنعت کفش جمهوری اسلامی ایران و تنظیم گزارش موقعیت مو جود و ایده‌آل تعاونی جهت ارائه به مجری طرح تکاپوی استان تهران تهیه و تنظیم و از نحوه جامعه صنعت کفش کشور ایران در اختیار مراجع مربوطه قرار گیرد . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 29 مهر 1397 ساعت: 12:25