فروش صنعت های دستی در شهرستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : او با بیان این‌که فروش صنعت های دستی در شهرستان دارنده افت و خیز میباشد گفت: نمایشگاه بعدی را د... با عنوان : فروش صنعت های دستی در شهرستان بخوانید :

او با بیان این‌که فروش صنعت های دستی در شهرستان دارنده افت و خیز میباشد گفت: نمایشگاه بعدی را در یک مجتمع تجاری برپا کردیم و با فروش مناسبی روبرو شدیم و بیان‌کننده این می باشد که کار در حوزه صنعت های دستی باعث درآمدزایی بالایی می‌شود؛ صنعت چرم دست دوز کاشمر به بازارهای خلیج فارس ورود کرده می باشد . 

یوسفی با اشاره به این‌که صنعت چرم در این شهرستان مضاعف نهادینه گردیده میباشد ادامه داد: روز جاری این صنعت در بازار مخاطب سنجی قابل قبولی صورت داده می باشد و وارد بازارهای فراملی گردیده است؛ مدیر شهری بایستی خویش را ملزم به حمایت از صنعت های دستی ببیند و می بایست در این سیستم این حمایت‌ها دیده شود چون اتفاقات مثبتی را رقم می‌زند که تبعات آن در بخش خانوار نیز ملموس میباشد . 

وی با اشاره به این‌که فراگیری صنایع دستی در دستور عمل است اظهار داشت: هنرمندان را در این حوزه انتخاب کرده‌ایم و در بحث رودوزی‌های سنتی هنرمندان ما پایین یادگرفتن هستند و بالغ بر ۷۰ نفر یادگرفتن “رودوزی سنتی” را به صورت حرفه‌ای دیده‌اند و این آموزش‌ها مشتمل بر “درویش‌دوزی” هم شده میباشد . 

یوسفی ادامه داد: آخرین دستاورد ما در حوزه یادگرفتن صنایع دستی این بوده که نخستین شهرستانی بودیم که زمان آموزش بسته بندی صنعت های دستی را برگزار کردیم و ۷۰ نفر از هنرمندان صنایع دستی و به ویژه صنفها خشکبار در این حوزه فراگیری دیدند . قبلاً در این حوزه ضعف بسته بندی وجود داشت و این عصر آموزشی تاثیرات زیاد مناسبی داشت و قرار می‌باشد این دوره‌ها ادامه داشته باشد . 

وی گفت: کاشمر شهری است که در نگاه اولیه شهر را با گردشگری زیارت می شناسند و دومین شهر زیارتی استان هم هستیم، توریسم زیارت در کاشمر فراوان پر رنگ میباشد اما کمتر از این محیط به نفع خود شهرستان به کار گیری شده است، عدم وجود تاسیسات توریسم یکی از معضلات شهرستان است و درصدد هستیم در این حوزه ورود کرده و جواز هتل‌هایی در شهرستان را دنبال کنیم . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 15 تاريخ : سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت: 11:23