صنعت چرم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : یوسفی با اشاره به این که صنعت چرم در این شهرستان فراوان نهادینه شده میباشد ادامه داد: روز جاری این ص... با عنوان : صنعت چرم بخوانید :

یوسفی با اشاره به این که صنعت چرم در این شهرستان فراوان نهادینه شده میباشد ادامه داد: روز جاری این صنعت در بازار مخاطب سنجی مناسبی فیس داده هست و وارد بازارهای فراملی گردیده است؛ مدیریت شهری باید خویش را ملزم به حمایت از صنایع دستی ببیند و بایستی در این سیستم این حمایت ها چشم شود زیرا اتفاقات مثبتی را رقم می زند که تبعات آن در بخش خانوار نیز ملموس هست . 

وی با اشاره به این‌که فراگیری صنایع دستی در امر کار هست اظهار داشت: هنرمندان را در این حوزه تعیین کرده‌ایم و در دعوا رودوزی‌های سنتی هنرمندان ما پایین یادگرفتن میباشند و بالغ بر ۷۰ نفر یادگرفتن “رودوزی سنتی” را به چهره حرفه‌ای دیده‌اند و این آموزش‌ها شامل “درویش‌دوزی” نیز شده می باشد . 

یوسفی ادامه داد: پایانی دستاورد ما در حوزه یادگرفتن صنایع دستی این بوده که اول شهرستانی بودیم که دوره آموزش بسته بندی صنعت های دستی را برگزار کردیم و ۷۰ نفر از هنرمندان صنعت های دستی و به ویژه صنف ها خشکبار در این حوزه آموزش دیدند . قبلاً در این حوزه ضعف بسته بندی وجود داشت و این زمان آموزشی تاثیرات مضاعف مناسبی داشت و قرار میباشد این دوره‌ها ادامه داشته باشد . 

او گفت: کاشمر شهری است که در نگاه اولیه شهر را با گردشگری زیارت میشناسند و دومین شهر زیارتی استان هم هستیم، گردشگری زیارت در کاشمر زیاد پررنگ هست البته کمتر از این دور و اطراف به نفع خویش شهرستان استفاده گردیده است، عدم وجود تاسیسات توریسم یکی از مشکل‌ها شهرستان است و درصدد هستیم در این حوزه ورود کرده و جواز هتل‌هایی در شهرستان را دنبال کنیم . 

یوسفی تاکید کرد: کمبود این تاسیسات باعث گردیده مقداری ماندگاری گردش گر در شهرستان سخت شود و بایستی این حوزه ساختارمند شود تا از سوبسیدهای دولت در این حوزه به کار گیری کنیم و نیز این‌که ساختار نظام مندی را در شهرستان ایجاد کنیم . کاشمر ۴ دفتر کار خدمات مسافرتی و جهانگردی داراست و اکثر این ها در حوزه زیارتی فعال بودند و درصدد برنامه ریزی هجرت معکوس هستیم و طرح‌هایی برای ورود مسافر داریم و درصدد هستیم مسافران به شهرهای همجوار نظیر گناباد و بردسکن نیز بروند . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

 

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 23 مهر 1397 ساعت: 11:48