ایجاد اشتغال غیر مستقیم کفش ملی برای ۳۵۰۰ نفر

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : كادو چی بخرم هدیه مورد علاقه خانم ها خرید هدیه خاص شاباف با اشاره به تا... با عنوان : ایجاد اشتغال غیر مستقیم کفش ملی برای ۳۵۰۰ نفر بخوانید :

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

 

خرید هدیه خاص

 

شاباف با اشاره به تاکید رده معظم رهبری بر تولید و اشتغال گفت: کفش ملی به طور بدون واسطه حدود ۶۵۰ نفر پرسنل صف و ستاد داراست که در گروه های اداری و فروشگاهی ما خدمت می نمایند و با دقت به همیاری با ۱۶۰ تامین کننده، برای بالغ بر ۳۵۰۰ نفر به طور غیر بدون واسطه شغل ساخت کرده میباشد . 

تغییر تحول 
فیس فروشگاهی کفش ملی در سال آینده 
نایب رییس هیات مدیره مجموعه صنعتی ملی با اشاره به این‌که رخ بخش اعظمی از فروشگاههای کفش ملی از نظر موقعیت ظاهری و چینش وابسته به چندین دهه پیش است، گفت: ما هر چقدر که عملکرد کنیم که محصولاتمان به روز شود در اغلب موردها این محصولات در آن محیط چشم نمی شود و رشد نمی کند لذا با در لحاظ به چنگ آوردن معماری اصیل اهل ایران و زادگاه بنیانگذار این مجموعه یعنی مرحوم ایروانی، تغییر و تحول ظاهری فروشگاههای کفش ملی را کلید زدیم و به یاری خدا با حمایت صندوق بازنشستگی و کمپانی آتیه صبا از سال آینده آغاز به بازسازی فروشگاهها خواهیم کرد . 

 

کفش 
ملی به گروه های خرید تعالی می آید 
شالباف در رابطه دیگر برنامه ها در مسیر احیای کفش ملی گفت: با اعتنا به تغییر ذائقه مردمان و این‌که امروز دیگر بسیاری از خریدها در مراکز تجاری تعالی و شاپینگ کالا ها انجام می شود، گام بعدی ما حضور در این مجتمع های تجاری بزرگ خواهد بود . 

 

وی با ابلاغ این‌که روز جاری سیاست های فروش و خرید به طور بی نقص مختلف گردیده می باشد گفت: دیگر اکثری از مردمان بر پایه نیاز خرید نمی نمایند و بیشتر گزینش ها با تهییج و ترغیب مشتری در مغازه ساخت می شود، برنامه و دستورکار ما هم این است که به یاری آفریدگار با برنامه هایی از این دست فروش خویش را بالا ببریم . 

 

کفش 
ملی در مسیر رجوع به بازارهای جهانی 
شالباف با تذکر این که در پیشین کفش ملی در بسیاری از کشورها و به ویژه شوروی سابق، حضور داشته است گفت: بیش از ۴۰ نمایندگی در شوروی قدیمی داشتیم و پوتین ارتش سرخ را هم کفش ملی تامین می کرد، اما به استدلال جنگ و تحریم و خیلی از مشکلات طی سالها این بازارهای صادراتی را از دست دادیم . 

 

او در این باره گفت: یکی دیگر از برنامه هایی که به جد در فرمان عمل قرار دادیم، توجه به بازرگانی و صادرات به ویژه به کشورهای حوزه CIS هست . به تازگی نیز ضمن حضور در نمایشگاه MOSshoes که یکی از معتبرترین نمایشگاه های این صنعت به شمار می رود و در کشوری که از هدفهای بازگانی ماست پاویون جمهوری اسلامی را با همکاری برخی از تولید کنندگان کفش برپا کردیم . 

...
نویسنده : charmsara بازدید : 13 تاريخ : شنبه 21 مهر 1397 ساعت: 21:05