۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های زیرساختی استان تصویب شد/ رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان چرم وکفش تبریز در اسرع وقت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی به دستاوردهای سفر دو روزه مدیریت جمهوری و کاروان دولت آگاهی و ا... با عنوان : ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های زیرساختی استان تصویب شد/ رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان چرم وکفش تبریز در اسرع وقت بخوانید :

مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی به دستاوردهای سفر دو روزه مدیریت جمهوری و کاروان دولت آگاهی و امید به استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: یک عدد از مهم‌ترین و کلیدی ترین برکات سفر ریاست با شخصیت جمهوری و کاروان دور اندیشی و امید به این استان، حضور با شکوه و حماسی مردم غیرتمند استان آذربایجان شرقی و به ویژه مردمان ولایت مدار تبریز در بازه زمانی تاریخی که نیاز بود تا با این حضور گسترده، حمایت از قیمت های انقلاب، حمایت از کلیات نظام جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران و حمایت از ریاست جمهوری را شاهد باشیم بوده میباشد . مردم آذربایجان شرقی حماسه نو آفریدند و یک پیام معنا دار به دنیا مخابره کردند . 
خدابخش در بخش دیگری از سخن های خود به بهره برداری طرح ها و پروژه ها از سوی مدیر جمهوری در این مسافرت اشاره کرد و گفت: ۳ هزار میلیارد تومان، طرح و پروژه بهره برداری و ۶ هزار میلیارد تومان پروژه کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن ها آغاز می شود که نوعا با سرمایه گذاری ۶ هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی بوده می باشد . همچنین ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های زیرساختی و دارای اهمیت استان در بخش راه، آب و مریضخانه مصوب شد . 
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به افتتاح رسمی روی داد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» اشاره کرد و گفت: این اتفاق افتاد امروز با حضور مدیر جمهوری و با میهمان های داخلی و فرنگی برگزار شد و تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی تصویب شد . 
خدابخش افزود: در نقطه پايان نیز در جهت حمایت از صنایع مملکت با دقت به این‌که یک عدد از صنایع حیاتی و مهم استان آذربایجان شرقی صنعت چرم و کفش است و ۸۵ درصد چرم سازان مملکت در تبریز ساکن هستند بازدید سرزده ای به وسیله رئیس جمهوری از تعدادی فروشگاه تولیدکننده و فروشندگان کفش رخ گرفت و از نزدیک در جریان خلل ها آن ها قرار گرفتند . استاندار آذربایجان شرقی در ادامه افزود: رئیس جمهوری به اینجانب فرمان دادند در اسرع وقت جسله تشکیل دهم و گزارش تهیه و تنظیم کنم تامشکلات آنها را حل کنیم . 
او مشکل ها ارزی را از جمله گرفتاری های فعالین و تولیدکنندگان عنوان کرد و گفت: هیات دولت اقدامات مثبتی و کارسازی را در جهت رفع مشکل این دوستان خوب اتخاذ می کند

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

 

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت: 9:03