کفش ملی با تغییر وضعیت اساسی به سطح نامش بازگردانده خواهد شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : یحیی آل اسحاق،رییس اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق، در گفتگو با ارتباط ها ع... با عنوان : کفش ملی با تغییر وضعیت اساسی به سطح نامش بازگردانده خواهد شد بخوانید :

یحیی آل اسحاق،رییس اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق، در گفتگو با ارتباط ها عمومی و امور میان الملل تیم صنعتی ملی با ابلاغ این‌که داشتن نام ملی، اقتضائات فراوانی دارد، گفت: برای ملی بودن می بایست شناخت جامعی از نیازهای ملی داشت؛ باید مراد های ملت را کارشناسی کرد و مطابق با آن برنامه و جنس ارائه داد، یک مارک ملی باید مقررات و رابطه ها داخلی و خارجی بازار را بشناسد، علم بازاریابی را به صورت مدرن به منصه ظهور برساند و استانداردهای ضروری را در سطح اسم یک ملت دارا باشد . 

مدیریت قبل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با ابلاغ این که هم اکنون در موقعیت ویژه اقتصادی قرار داریم، گفت: معدودی از برندها و صنایع ما روز جاری از نظر میزان تولید و همچنین ایجاد تکنولژی در سطح ملی قرار دارا هستند و لازمات راه و روش ملی را در آنان می بضاعت یافت . 

او در ادامه گفت: کفش ملی هم با مدیریت گذشته ای که آن را در حد عهدوپیمان عتیق نگه داشته بود نیازمند یک تغییر و تحول وضعیت کلیدی هست تا به جایگاهی که در حد اسم ملی می‌باشد بازگردانده شود . 

آل اسحاق با تاکید بر لزوم حضورمدیریت آتی نگر برای گسترش یک مارک ملی گفت: با مدیریتی در تراز ملی می بضاعت و توان کفش ملی را مجدد بازگرداند . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 16:13