امروز کفش ملی هیچ چک برگشتی ندارد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : مدیر عامل تیم صنعتی ملی با یاد آوری اینکه کفش ملی تا آبان سال گذشته، حدود ۱۳۶ محاسبه برگشتی در دست ب... با عنوان : امروز کفش ملی هیچ چک برگشتی ندارد بخوانید :

مدیر عامل تیم صنعتی ملی با یاد آوری اینکه کفش ملی تا آبان سال گذشته، حدود ۱۳۶ محاسبه برگشتی در دست بستانکاران داشت، گفت: هرچند با گونه کالاهایی که برخی از تامین کنندگان در اختیار کفش ملی قرار داده بودند، برخی از آنالیز ها را واجد شرایط پرداخت نمی دانستیم البته خویش را نسبت به انجام تعهدات ملزم می دانستیم تا پس از جلب اعتماد و رضایت تامین کنندگان در فضای آرامتری درباره شرایط تحویل و طرز توزیع کالا به دعوا بنشینیم . 
شالباف تاکید کرد: با افتخار اعلام می کنیم که دیگر کفش ملی چه بسا یک فقره نظارت برگشتی دست تامین کنندگان ندارد، ضمن آنکه برای در دست گرفتن ورود و خروج نقدینگی جلوی صدور هر نوع چک تازه را هم گرفتیم . 

تشکیل 
کمیسیون معاملات برای اولیه بار شالباف 
با ابلاغ اینکه کفش ملی به شدت به کالاهای به روز، زیبا و با کیفیت نیاز دارد، گفت: قرار نمی‌باشد که انتخاب این کالاها به عهده یک یا این که دو نفر باشد، بلکه کارگروهی ۱۵ نفره تشکیل شده می باشد که هر کدام از اعضای آن به طور متساوی یک رای دارا هستند و در غایت لحاظ این کمیسیون می‌باشد که مشخص و معلوم می کند کفشی شایستگی ورود به سیستم فروشگاهی ما را دارد یا این که خیر! وی در این باره توضیح داد: این کمیسیون ۱۵ نفره که شخص مخلوق نیز با حق رایی هم اندازه دیگران در آن حضور دارم کالاهای پیشنهادی به کفش ملی را از حیث به روز بودن، کیفیت و ارزش منطقی موضوع تحلیل قرار می دهند و رای اکثیرت ملاک تایید یا این که رد یک مال خواهد بود . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 20 آبان 1397 ساعت: 4:33