برندهای معتبر برای کاهش شانس مردم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

باخرد گفت: فقط ۱۳ واحد از این تعداد توانسته اند نمایندگی برند مربوطه را اخذ کرده و کار خود را ادامه دهند و مابقی توده آوری شده و یا این که تابلوی خویش را تغییر و تحول داده و تیتر مارک را از آن حذف کرده اند . 
او افزود: تطهیر این برندهای تقلبی و قاچاق با جمع آوری سه هزار و ۳۰۰ ثوب پوشاک از آنان مدیریت شد . 
وی اظهار کرد: این اقدام استان در حوزه برندها سبب ساز به صدور بخشنامه ای در مرحله مرزو بوم از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به تیتر روش طومار طریق صدور سند فعالیت نمایندگان و شعب کمپانی های فرنگی عرضه کننده پوشاک در کشور ایران را با ۱۸ ماده و سه تبصره شد . 
وی ماده سه این بخشنامه را سلطان بیت آن دانست و گفت: شرکت های فرنگی که در جمهوری اسلامی ایران شعبه و نمایندگی دائر می کنند می بایست در اتاق صنفها جمهوری اسلامی ایران تصویب شده و در ۲ سال اولیه ۲۰ درصد ارزش وارد شده خود را در باطن تولید نمایند و ۲ سال پس از آن نیز از این ۲۰ درصد دست کم ۵۰ درصد را صادر نمایند . 

*ایجاد 
برندهای معتبر برای کاهش شانس مردم به کالاهای فرنگی تقلبی با برندهای نامعتبر مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی هم با بیان اینکه نزاع با قاچاق در چند سال اخیر ترقی خیر داشته، افزود: دولت اقدامات موثری در برخوردهای سلبی و ارتقا هزینه های قاچاق و مسدود کردن مسیرها و استفاده از امکانات در این مورد انجام داده می باشد . 
علی رسولیان افزود: منزلت های عرضه سوخت در مرزها تولید کرده ایم تا سوخت موضوع نیاز کامیون های عبوری با ارزش تعادلی تامین شود که خود کاهش چشمگیری در حوزه قاچاق در پی داشته است . 
او ادامه داد: در این فی مابین تهیدست ارتقای شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری ها در مرز به مراد ساخت اشتغال برای مرزنشینان هستیم . 
وی عنوان کرد: شرایط سرمایه گذاری در مرزهای استان دشوار است و در این در میان گسترش مبادله قانونمند جنس میان مرزنشینان با مجاور ها به این امر امداد می کند . 
وی اظهار کرد: هم اکنون بایستی در کنار شدت بخشیدن به برخوردهایی که با قاچاق می شود، باید هزینه های ایجاد را نیز کاهش دهیم . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 17 آبان 1397 ساعت: 0:58