گزارش تصویری از نخستین جشنواره تولیدکنندگان و فروشندگان کفش اصفهان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : به گزارش خبرنگار وب سایت صنعت کفش، نخستین فستیوال کفش شهر اصفهان با حضور جمعی از اعضای اتحادیه کفاشا... با عنوان : گزارش تصویری از نخستین جشنواره تولیدکنندگان و فروشندگان کفش اصفهان بخوانید :

به گزارش خبرنگار وب سایت صنعت کفش، نخستین فستیوال کفش شهر اصفهان با حضور جمعی از اعضای اتحادیه کفاشان اصفهان (اعم از تولیدکنندگان و تجار کفش) در محل مجتمع تجاری نقش عالم و در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه روان برگزار شد . 
زاهدی ریاست اتحادیه کفاشان اصفهان در این باره اظهار داشت: این جشنوراه فصتی میباشد تا تولیدکنندگان و فروشندگان کفش اصفهان در یک نقطه محلی عده شوند تا بتوانند معاملات تجاری خویش را بهبود ببخشند . زاهدی همچنین افزود: نگاه ما به رویدادهای ملی مثل نمایشگاه‌ها، همان مذاکره همبستگی و همدلی و حمایت از برگزاری کار کشته نمایشگاه‌های دارای اهمیت در مملکت میباشد و به جشنوراه‌ها فقط با شیوه استانی نگاه می‌کنیم . 
ریاست اتحادیه کفاشان اصفهان همینطور در ادامه گفت: سازه داریم تا زمان دوم این جشنوراه در ماه‌های انتهایی سال برگزار کنیم تا باعث رونق فروش شبکه های اجتماعی عبد کفش در استان شود . همینطور با دقت به برگزاری اولین زمان در روزهای روان باید از تجربه بدست آمده استعمال کنیم تا در شبکه های مردمی عید جشنواره پربارتری داشته باشیم . 
تصاویر این فستیوال در لینک زیر قابل رویت می باشد . 

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 13 آبان 1397 ساعت: 18:58