مدیریت اتاق صنف‌ها همدان اظهار کرد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : مدیریت اتاق صنف‌ها همدان اظهار کرد: به منظور شناساندن تولید ها و مصنوعات چرمی استان همدان، فعال... با عنوان : مدیریت اتاق صنف‌ها همدان اظهار کرد بخوانید :

مدیریت اتاق صنف‌ها همدان اظهار کرد: به منظور شناساندن تولید ها و مصنوعات چرمی استان همدان، فعالان این صنعت در نمایشگاه های متفاوت در نقاط متعدد کشور حضور یافتند . 
گازرانی ابلاغ کرد: برای معرفی صنعت چرم همدان توصیه می شود روزی را به نام این صنعت نامگذاری یا می‌دانی در شهر همدان با این تیتر نامگذاری شود . 
او گفت: صنعت چرم با دقت به ارزی آوری بالا می تواند سهم مهمی در تولید اشتغال و کاهش نرخ بیکاری داشته باشد . 
او افزود: یکی از ملزمات احیای این صنعت مرمت امکانات و به کارگیری از دستگاه های امروزی هست که توقع می رود خزانه ها با پرداخت وام ها کارمزد پائین برای احیای صنعت چرم همدان پیشگام شوند . 
مدیریت اتحادیه کیف و کفش و چرم همدان تاکید کرد: با ارئه وام ها ۵۰۰ میلیون ریالی برای تجهیز و رویه اندازی یک کارگاه تولید مصنوعات چرمی می بضاعت و توان برای ۱۰ نفر زمان شغلی ایجاد کرد . 
گازرانی بیان کرد: درآمد و ارزآوری صنعت چرم بیش از نفت و طلا جواهرات می باشد و با اعتنا به انگیزه گذاری های دولت مبنی بر توسعه و گسترش صادرات غیرنفتی، بایستی از چنین صنایعی حمایت کرد . 
به 
گزارش ایرنا، یک هزار واحد تولیدی کیف، کفش و چرم در همدان فعال میباشد که ۶ هزار ۷۰۰ نفر در این واحدها درگیر به کار می‌باشند

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 13 تاريخ : شنبه 12 آبان 1397 ساعت: 18:07