واردات کیف و کفش نیمی از واحدهای تولیدی ارومیه را تعطیل کر

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : یعقوب کاظمی در اذعان کرد و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فعالیت هفت واحد تولیدی کفش و سه واحد تولی... با عنوان : واردات کیف و کفش نیمی از واحدهای تولیدی ارومیه را تعطیل کر بخوانید :

یعقوب کاظمی در اذعان کرد و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فعالیت هفت واحد تولیدی کفش و سه واحد تولیدی کیف در ارومیه، اظهار کرد: با وجود افزایش ۶۰ درصدی مرکزها فروش کیف و کفش در ارومیه طی هفت سال گذشته، تعداد و گنجایش کاری مرکز ها تولیدی این شهر کاهش یافته می‌باشد . 
وی با بیان این‌که صرفا واحد چرم سازی ارومیه نیز در سال ۱۳۹۲ و پس از حضور چینی ها در بازار ارومیه تعطیل شد، افزود: در حالتی که این واحد چرم سازی روز جاری به فعالیت خود ادامه می داد توانایی تامین چرم مسئله نیاز واحدهای تولیدی آذربایجان غربی را دارا بود . 
وی ادامه داد: واحدهای تولیدی کیف و کفش ارومیه، چرم و مواد نخستین مسئله نیاز خویش را از استان های تهران و آذربایجان شرقی تامین می نمایند . 
کاظمی با تاکید بر این که کیفیت کیف و کفش تولید شده در ارومیه یک‌سری برابر تولید ها چینی است، اظهار کرد: رنگ بندی، طراحی و ارزش زیر تولیدات چینی باعث گردیده میباشد تا بازار در اختیار آنان قرار گیرد . 
مدیر اتحادیه کیف و کفش ارومیه همینطور با اشاره به واردات کیف از مرزو بوم ترکیه به ایران، گفت: چرم به عمل رفته در تولید ها ترکیه مصنوعی است ولی به استدلال تنوع نوع تقاضای بالایی نسبت به محصول ها داخلی در بازار دارد . 
او با نفد از حمایت نکردن بانک ها از واحدهای تولیدی، بیان کرد: با وجود تاکید استاندار آذربایجان غربی به حمایت از واحدهای تولیدی، شاهد ناچیز کاری بانک ها هستیم . 
کاظمی گفت: احیا واحدهای تولیدی داخلی مستمند حمایت مالی جهت خرید خودرو آلات امروزی برای تولید تولید ها متنوع با ارزش زیر میباشد . 
وی با تاکید بر تحقق شعار حمایت از کالاهای ایرانی، افزود: در چهره حمایت از واحدهای تولیدی ارومیه، این واحدها توان آن را دارا هستند تا بیش از ۵۰ درصد تقاضای داخلی استان را در آسمان ۱۳۹۸ تامین نمایند . 
به 
گزارش ایرنا ۵۰۰ راس فروش کیف و کفش در ارومیه فعال می‌باشد که به گفته مسوولان ۸۵ درصد از این مرکز ها تولیدها تولید ها داخلی را عرضه می کنند

كادو چی بخرم

هدیه مورد علاقه خانم ها

 

خرید هدیه خاص

...
نویسنده : charmsara بازدید : 8 تاريخ : جمعه 13 مهر 1397 ساعت: 11:48